Interneta veikalu cenas - Kurpirkt.lv

Noteikumi

Latvijas republikas likumdošana nosaka, ka interneta veikala īpašniekam ir jāatrunā preču piegādes un atgriešanas noteikumi, kā arī atteikuma tiesības. Šādu atrunu sauc par distances līgumu (MK noteikumi).

Distances līgums 

Paldies, ka apmeklējat mūsu mājaslapu www.baugetextile.lv (turpmāk tekstā „mājaslapa”). Zemāk minētā informācija ir sagatavota, lai Jums nodrošinātu patīkamu iepirkšanos Bauge textile internetveikalā. Lai izmantotu šo mājaslapu un iegadātos Bauge textile produktus, Jums jāizlasa, jāizprot un jāapstiprina lietošanas noteikumi. Mājaslapas īpašnieks ir Lilita Bauģe (Grobiņas novads, Gaviezes pagasts, "Vīnrozes 2", LV- 3431, Latvija). Ja Jums radušies jebkādi jautājumi saistībā ar lietošanas noteikumiem, lūdzu sazinieties ar mums mājaslapas sadaļā Kontakti.

Šajā Interneta veikalā piedāvāto preču pārdevējs no vienas puses, turpmāk saukts Pārdevējs, un persona, kas veic pasūtījumu, turpmāk saukta Pircējs, no otras puses, noslēdz šādu Līgumu:

Pārdevējs apņemas pārdot un piegādāt Pircējam preces, atbilstoši Pircēja pasūtījumam.

Piegāde

Mēs ar prieku Jums piedavāsim piegādi, kuru nodrošina AS Latvijas Pasts. Parasti pasūtījumi tiek izsūtīti 2-5 dienu laikā pēc pasūtījuma veikšanas (lūdzam ņemt vērā, ka sestdienās, svētdienās un Latvijas Republikas Valsts svētku dienās pasūtījumi netiek piegādāti). Pasūtījuma piegādes laiks ir 1-2 dienas pēc pasūtījuma izsūtīšanas. Laikā, kad notiek izpārdošana, piegādes laiks ir 5-10 dienas. Neskatoties uz to, ka saprāta robežas darām visu iespējamo, lai nodrošinātu pasūtījuma piegādi noteiktajā laikā, dažreiz ir iespējami kavējumi. Ja piegāde kavējas kādas nepārvaramas varas vai trešo pušu izraisītu apstākļu dēļ, Jūs tiksiet informēts par piegādes kavēšanos, saņemot informatīvu e-pastu.

Piegādes un samaksas kārtība

Pircējs veic preču pasūtīšanu caur šo mājas lapu, norādot pasūtāmo preču veidu un daudzumu. Pircējs saņems informāciju par pirkumu uz e-pastu. Rēķins tiks  sagatavots un nosūtīts elektroniski vienas dienas laikā. Prece tiks nosūtīta dienas laikā pēc naudas saņemšanas vai nākamās dienas laikā, ja elektroniski tiks atsūtīts maksājuma uzdevums.

Cenu politika

Eiro (EUR) valūta tiek izmantota darījumos ar visām valstīm. PVN ir iekļauts preces cenā un ir atkarīgs no valsts, uz kuru prece tiks piegādāta. Lūdzam ņemt vērā, ka visas cenas un produktu informācija Bauge Textile interneta veikalā ir mainīgas.

Atteikuma tiesības

Bauge textile cenšās apmierināt katra pircēja vēlmes un darīs visu, lai preču atgriešanas gadījumi būtu izņēmumi. Ja tomēr Jūs neesat apmierināti ar pirkumu, Jums ir iespēja to apmainīt 14 dienu laikā pēc saņemšanas brīža bez papildus maksas. Bauge textile pieņem apmaiņai preci, ja tā tiek atgriezta tīra, nesaburzīta, nesabojāta, ar visām detaļām. Ja Jūs vēlaties apmainīt preci, lūdzu, aizpildiet pirkumam pievienoto atgriešanas formu un to kopā ar preci nosūtiet uz adresi: Grobiņas novads, Gaviezes pagasts, "Vīnrozes 2", LV- 3431 , norādot vai preci vēlaties samanīt vai saņemt atpakaļ samaksāto naudu. Sūtīšanas izmaksas sedz pircējs. Ja izvēlaties saņemt atpakaļ naudu par pirkumu - pārskaitījums tiks veikts uz kontu no kura veikta pasūtījuma apmaksa. Naudas atgriešana notiek 14 dienu laikā no preču saņemšanas dienas. Bauge textile neuzņemas atbildību par preci, kura ir nosūtīta uz nepareizi norādītu adresi.

Piegādes cenas

Piegāde Latvijā 3€
Bezmaksas piegāde pasūtījumiem virs 40 € 

Piegāde ārzemēs 7€
Bezmaksas piegāde pasūtījumiem virs 40 €

Datu apstrāde

Ievadot nepieciešamo informāciju, noformējot pasūtījumu, Pircējs apliecina, ka ir iepazinies un piekrīt, ka viņa sniegtie dati tiek izmantoti, lai Pārdevējs varētu pieņemt Pircēja pasūtījumu un veikt preču piegādi saskaņā ar LR likumdošanas prasībām. Ievadot informāciju, Pircējs piekrīt, ka tam uz norādīto e-pastu tiks izsūtīti paziņojumi, kas saistīti ar Pircēja pasūtījuma apstrādi.

0

 .